O nas - Zakład mechaniki pojazdów Kręgielski

Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas


Firma Kręgielski została założona zaraz po zakończeniu II Wojny Światowej w 1945 roku przez Bolesława Kręgielskiego. W oparciu o bogate doświadczenia zawodowe, wieloletnią praktykę, solidne wykonanie oraz współpracę z renomowanymi firmami budował firmę od podstaw krok po kroku.


W ofercie firmy W. Kręgielski znajdą Państwo zarówno specjalistyczne usługi z zakresu mechaniki pojazdowej oparte o unikatowe technologie oraz nowoczesne urządzenia.
Firmę tworzą jednak przede wszystkim ludzie - wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którym bliskie są pielęgnowane przez właściciela wartości: rzetelność, uczciwość i wysoka jakość pracy.


Obecnie Firm  współpracuje z przedsiębiorstwami branży motoryzacyjnej i nie tylko. Między innymi w zakresie kompleksowej naprawy silników spalinowych wszystkich typów oraz regeneracja podzespołów silnika.  Do realizacji wykorzystywany jest sprzęt wiodących producentów. Warto podkreśli ze firma jako jedna z nielicznych dysponuje wysokiej jakości parkiem maszynowym.Szanujemy naszych Klientów oraz ich czas. Dlatego opracowany przez nas i stale udoskonalany sposób obsługi stawia na:


  • maksymalną dbałość o Klienta i wysoką jakość oferowanych produktów i usług

  • uczciwą i rzetelną współpracę

  • precyzyjną i bardzo szybką informację

  • elastyczność cen

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego